Правила та умови сеансу гіпнотерапії

Людині, яка вирішила пройти курс гіпнотерапії, необхідно знати про правила та умови проведення сеансів гіпнозу і як правильно підготуватися до гіпнотерапії. Така інформація дозволить позитивно налаштуватися та сприятиме отриманню найбільшого ефекту від терапії.

Illustration

Працюючи у гіпнозі, ми безпосередньо працюємо з підсвідомістю клієнта, адже саме там формуються всі наші переконання, впроваджуються навіювання, закріплюється вивчене. З чого й складається світогляд людини. Те, як ми дивимося на світ, зумовлює наше ставлення до тих чи інших речей та подій. Одна й та сама подія, різними людьми, може сприйматися абсолютно по-різному.
Отже, якщо в людини є деструктивні переконання: "у мене нічого не виходить", "я нічого не можу", "я нікому не потрібна", то вони лежать в основі його світогляду, тим самим спотворюючи його сприйняття реальності та обмежуючи її поведінку.
Як правило, деструктивні переконання закріплюються на тлі сильних негативних емоцій. Ця емоція може бути в одиничному випадку, але її досвід фіксується в підсвідомості на все життя.
Змінюючи переконання людини, змінюється її сприйняття світу і себе загалом, що в свою чергу зумовлює нову адаптивну поведінку.

Для проходження сеансів гіпнотерапії необхідно:

● За три дні до сеансу, а також протягом усього курсу повністю відмовитись від вживання алкогольних напоїв, кави, міцного чаю, будь-яких енергетичних напоїв.
● Обов'язково потурбуйтеся про якісний інтернет зв'язок, переведіть ваш гаджет в режим - "не турбувати", гаджет має бути повністю заряджений (3 години безперебійної роботи онлайн).
● Обов'язкова наявність навушників, якщо безпровідні - максимально заряджені. Заряду має вистачати мінімум на 3 години спілкування.
● За дві години до сеансу гіпнозу не палити, не їсти і не пити, але приходити на сеанси гіпнотерапії без почуття голоду чи спраги. 
● Для сеансу приготуйте для себе питну негазовану воду 1 літр, також бажана наявність паперових серветок (клієнти часто плачуть на сеансах). ● Обов'язково повідомити про стан свого здоров'я і можливий прийом будь-яких медикаментозних препаратів. ● Під час сеансу ви маєте перебувати в повному спокої, попередьте ваших близьких щоб не турбували вас протягом 3 годин. ● Після закінчення сеансу гіпнозу протягом 30 хвилин дати собі відпочити, не пити, не курити.  ● Протягом 30 хвилин після сеансу гіпнозу не сідати за кермо автомобіля.

Illustration

Загальні рекомендації:

Слід дотримуватись режиму дня, здорове харчування, лягати вчасно спати і намагатися висипатися, щоб ранком почуватися добре відпочившим.
У день проведення гіпнотерапії намагайтеся не дратуватися, не нервувати, а навпаки, бути врівноваженим і спокійним.
Головною умовою для проходження сесії є бажання клієнта та його віра у результат.
На час сеансу гіпнотерапії мобільні телефони та інші гаджети мають бути відключені!
Сеанси гіпнотерапії проводяться лише наодинці з клієнтом чи групою клієнтів, без сторонніх осіб!
На період проведення повного курсу гіпнозу відмовитись від надмірних фізичних навантажень та активного заняття спортом.
Одяг повинен бути вільним, щоб нічого не здавлювало, не заважало, щоб ви почували себе спокійно та комфортно.
Гіпноз виступає самостійним видом лікування, але може поєднуватися і з іншими видами медичної допомоги. Головним завданням гіпнотерапії є зміцнення та збереження здоров'я людини.
Проблеми, з якими клієнт звернувся за допомогою до гіпнотерапевта, мають суворо конфіденційний характер!
Перед відвідуванням сеансів гіпнозу раджу також утриматися від використання дезодорантів, парфумів, одеколонів та інших ароматичних виробів.